Logo Tiger Wings

Logo Yazılım Tiger Wings Satış Eğitim Destek

Logo Tiger Wings ile Artık Her Yerdesiniz !

Esnek ve tasarlanabilir yapısı ile lokasyon ve platform bağımsız verilerinize dilediginiz yerden ve dilediginiz şekilde erişebilirsiniz , Tiger Wings Logo Ürün Ailesinin En Güçlü Ürünlerindendir.

Üretim Süreçlerinizde Sizin Yanınızda

Kontrol edilemeyen ve her gün büyüyen üretim süreçlerinizi ve maliyetlerinizi kontrol altına almak ve yönetmek konusunda size yardımcı olmakla beraber firmanızın en zorlu ve karmaşık olan üretim departmanınızdaki endişe ve beklentilerinizi tam olarak karşılar.

Web’den Mobil’den ve Tablet’den Erişim İmkanı

Logo 3 Serisi ürünlerde kullanılmaya başlanan yenilikçi ve güçlü teknoloji katmanları ile Tiger Wings ürününü isterseniz bilgisayarınız üzerinde bir uygulama olarak , isterseniz bir tarayıcı üzerinden de kullanabilirsiniz,Logo Tiger Wings ürünüyle sınırları ortadan kaldırıyoruz.

Farklı Satınalma Modelleriyle Sahip Olma

Logo Tiger Wings ürününü dilerseniz satın alarak yada kiralayarak sahip olabilirsiniz.

Esnek ve Pratik Tasarlanabilen Ekranlar

Artık uygulamanızı nasıl ve ne şekilde görmek ve kullanmak istediginize siz karar vereceksiniz

Modüler Satınalma ve Gelişmiş Özellikleri Olan Ana Paket ve Diğer Modüller

Logo Tiger Wings ile firmanızın ihtiyaclarını karşılayacagınız standart özellik ve modüllere ek olarak aşağıdaki modülleride hızlı ve pratik bir şekilde sisteminize ekleyebilirsiniz.

Tiger Wings; Finans Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Satış Yönetimi, Dış Ticaret Yönetimi, Üretim Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Planlama, Kalite Kontrol, Tedarik Zinciri Yönetimi gibi kapsamlı modülleriyle ve Logo’nun e-Devlet, İş Analitiği, CRM, İnsan Kaynakları ve Tedarik Zinciri çözümleri

error: Logo Servis İstanbul
WhatsApp WhatsApp Destek
ARA
Yol Tarifi